Bibliotēka

 

SIA Moreno institūts Latvijā profesionālās literatūras bibliotēka ir atvērta ikvienam interesentam. Tā atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 87. Bibliotēka sastāv no vairāk kā 300 grāmatām un žurnāliem par psiholoģiju un dažādiem psihoterapijas veidiem. Grāmatas pieejamas latviešu, krievu un angļu valodās.

Savukārt digitālajā bibliotēkā jums piedāvājam grāmatu katalogu, kurā aicinām, izmantojot meklētāju, atrast sev vēlamo grāmatu, kuru varēsiet lasīt sev tīkamā vietā, ievērojot Bibliotēkas lietošanas noteikumus. Lai saņemtu sev vēlamo grāmatu lasīšanai, nepieciešams pieteikt savu apmeklējumu un ierasties pēc tās bibliotēkā. Lūdzu savu apmeklējumu iepriekš pieteikt rakstiski: [email protected]. Grāmatu saņemšana un nodošana iespējama tikai piektdienās, iepriekš vienojoties par apmeklējumu. Lai izvairītos no pārpratumiem un nevēlamām situācijām, aicinām iepazīties ar Bibliotēkas noteikumiem pirms tās apmeklēšanas.

Mūsu digitālās bibliotēkas Lasītavā piedāvājam rakstus par psihodrāmu, sociometriju un grupu psihoterapiju, kā arī rakstur par dažādām psiholoģijas tēmām. Esam veidojuši citātu krājumu par psihodrāmu un atziņu krājumu, kurš varētu būt iedvesmojošs un pārdomas rosinošs. Arī šos varat atrast digitālās bibliotēkas Lasītavā.

Gan bibliotēku gan digitālo bibliotēku regulāri papildinām ar ko jaunu un par jaunumiem arī variet uzzināt šeit.

Jauns un nozīmīgs: