PSIHODRĀMAS ASISTENTS

Moreno Institūts Latvijā

2020. gada 16. oktobrī tiks uzsāka pamatizglītības (asistenta līmenis) apmācības psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā.

Psihodrāma ir psihoterapijas virziens, ko plaši izmanto klīnikās, izglītības sistēmās, sociālajā darbā, organizāciju konsultēšanā, kā arī mākslas pasaulē.Mērķa auditorija: Moreno Institūta Latvijā mācību programma  paredzēta speciālistiem ar augstāko sociālo un humanitāro izglītību (ārsti, psihologi, pedagogi, sociālie darbinieki, u.c.).

Mācību programma:
Mācību programma atbilst starptautiskām psihoterapeitu apmācības prasībām un standartiem. Mācību programmas īstenošanā piedalīsies Rovēna Zarakovska un Jolanta Baltiņa, kā arī tiks piesaistīti  psihodrāmas speciālisti ar atbilstošu kvalifikāciju.

Mācību ilgums: 2 gadi; kopumā izglītība dod 660 izglītības stundas

Darba plāns: apmācība notiks semināru veidā 1 reizi mēnesī – nedēļas nogalē (no piektdienas pēcpusdienas līdz svētdienas pēcpusdienai). Gadā: 9-10 semināri, vasarā pārtraukums ( 2.mēn.). Kopā izglītībā – 19. semināri.

Ieguvumi: Šī izglītība dos jums labāko pašpieredzi, kura ir kā noteikums, lai varētu metodes izmantot atbildīgi. Kā psihodrāmas Asistents jūs varēsiet palīdzēt terapeitiskajās psihodrāmas grupās un izmantot dažas tehnikas jūsu darbā ar klientiem, pacientiem un grupām.

Maksa: 180 EUR par semināru (tai skaitā PVN un kafijas pauzes)

Pieteikšanās studijām notiek elektroniski sūtot savu pieteikumu uz e-pastu moreno.instituts@gmail.com 

Uzņemšana:

  1. Individuālās pārrunas
  2. Dokumenti –  Diploma kopiju par augstāko izglītību (vai izziņu par studijām augstskolas vecākā kursā)

Papildus informācija:

Jolanta Baltiņa: moreno.instituts@gmail.com vai zvanot 29357376