Psihodrāmas asistents

Ir sākusies uzņemšana bāzes izglītības grupā. Lūdzu savu pieteikumu iesūti līdz 30.augustam. Pieteikuma anketa atrodas šeit: https://forms.gle/Kbv83AesdctiDYAE8
 
Psihodrāma ir Latvijā un pasaulē atzīts psihoterapijas virziens, kurā izmanto darbības metodes, lai klients dinamiskāk sasniegtu savu izvirzīto mērķi.
Iegūtās zināšanas un prasmes var izmantot dažādās profesionālās sfērās – organizācijās, klīnikās, pedagoģijā, konsultēšana u.c.
 
Moreno Institūta Latvijā mācību programma paredzēta speciālistiem ar augstāko izglītību medicīnā, humanitārajās un sociālajās zinātnēs (ārsti, psihologi, pedagogi, sociālie darbinieki, u.c.).
Mācību programma atbilst starptautiskām psihoterapeitu apmācības prasībām un standartiem.
Pirmajā studiju gadā tiek piedāvāts apgūt Psihodrāmas filozofisko konceptu, grupas psihoterapijas pamatus, psihodrāmas metodes, sociometriju. Otrais studiju gads vairāk veltīts praktisko iemaņu attīstīšanai un nostiprināšanai. Kopumā programma veidota vairāk balstoties praktiskajās nodarbībās un sniedzot nepieciešamo bāzes teorētisko pamatu.
 
Mācību ilgums: 2 gadi; kopumā izglītība dod 660 izglītības stundas
 
Darba plāns: apmācība notiks semināru veidā 1 reizi mēnesī – nedēļas nogalē (no piektdienas pēcpusdienas līdz svētdienas pēcpusdienai). Gadā: 9-10 semināri, vasarā pārtraukums ( 2.mēn.). Kopā izglītībā – 19. semināri.
 
Ieguvumi: Šī izglītība dos jums pašpieredzi, kura ir kā noteikums, lai varētu metodes izmantot atbildīgi. Kā psihodrāmas Asistents jūs varēsiet palīdzēt terapeitiskajās psihodrāmas grupās un izmantot dažas tehnikas jūsu darbā ar klientiem, pacientiem un grupām.
 
Maksa: 180 EUR par semināru (tai skaitā PVN, kafijas pauzes)
 
Uzņemšana:
Individuālās pārrunas
Dokumenti – Diploma kopiju par augstāko izglītību (vai izziņu par studijām augstskolas vecākā kursā)
 
Papildus informācija:
Jolanta Baltiņa moreno.instituts@gmail.com vai zvanot +37129357376
www.psihodrama.lv